ללדת אחרי קיסרי - שירה גרפיט

VBAC Israel - לנל"ק ישראל - לידה נרתיקית אחרי קיסרי

052-5155529
עקבו אחריי | לקבוצה הסגורה
כניסה למערכת | הרשמה לאתר

סדנת ויבק לדולות - אז מה היה לנו שם?

 

sadna1

 

ביום שלישי ה- 10-02-2015 התקיימה סדנא בנושא לידות אחרי קיסרי בשיתוף פעולה ביני לבין המיילדת מרוה זוהר. הסדנא הוקדשה כל כולה לנושא של לידה אחרי קיסרי (אחד או יותר) ויועדה לדולות ונשות מקצוע בתחום ההריון והלידה. מטרת הסדנא היה להביא למודעות גדולה יותר בקרב נשות מקצוע המלוות נשים בהריון ובלידה, בנושא לידות אחרי קיסרי. בנוסף, להביא את הידע מהמחקרים העדכניים ביותר שנעשו בתחום בשנים האחרונות, כדי שתוכלנה ללוות אתכן ממקום של ידע וביטחון. קיים מחסור בידע אובייקטיבי המבוסס על הספרות המקצועית העדכנית, והסדנא באה לתת מידע וכלים לנשות המקצוע על מנת שתוכלנה לתת מענה טוב יותר לכן, הנשים אותן הן מלוות בלידות אחרי קיסרי.
 

 

בסדנא דיברנו על מה מיוחד בלידה אחרי קיסרי, מהן הנקודות החשובות אליהן יש להתייחס כשמלווים אשה בדרכה ללידה וגינלית אחרי ניתוח קיסרי. דיברנו על הבטיחות בלידה אחרי קיסרי ומדוע כדאי לעשות כל מה שניתן על מנת להימנע מניתוח קיסרי נוסף. נשות המקצוע קיבלו סקירה מקיפה של המצב בארץ מבחינת הנהלים הנהוגים בבתי החולים השונים, איפה כדאי ללדת, מה עושים בכל סיטואציה, הבחירות האפשריות העומדות בפני נשים לאחר קיסרי בכל שלב בהריון ובלידה. הסדנא התבססה על ידע שצברתי מהקמת האתר וקבוצת התמיכה , על מידע רפואי רלוונטי מתי החולים השונים שאספתי בקפדנות ובו אני מקפידה להתעדכן.

 

דיברנו על המצב הריגשי וניתנו כלים פרקטיים להכנה פיזית ורגשית ללידה וגם על תזונה ותנועתיות. דיברנו על חשיבות תהליך עיבוד לידה מבחינה ריגשית על מנת לעזור לאשה להתגבר על חסמים ועניינים לא פתורים. דיברנו על חשיבות קריאת דוח הניתוח גם כדי לדעת מבחינה רפואית מה קרה בניתוח (למידע זה חשיבות גדולה מבחינה רפואית) וגם יש לו משמעות בתהליך עיבוד הלידה. כשמנתחים את דוח הניתוח הבנת ההתנהלות מבחינה רפואית יכולה להיות חלק מהתהליך של הריפוי הנפשי. החשיפה של נשים לנשות מקצוע ודולות הולכת ומתרחבת בשנים האחרונות והדולות הן השגרירות הנמצאות במקום המתאים ותפקידן לעזור לנשים להגיע לרגע הבחירה ממקום של ידע, ולעזור להן לממש את זכותן לבחור בכל נקודה לאורך ההריון והלידה.

 

ההיענות והביקוש לסדנא היו מדהימים, ישנו מחסור גדול בידע בנושא של לידה אחרי קיסרי בקרב הציבור וגם בקרב נשות מקצוע ושמחתי על כך שניתנה לי האפשרות להעביר את הידע. המשובים לסדנא היו מצויינים וקיבלנו פידבק נפלא

 

סדנאות נוספות יתקיימו בהמשך, אעדכן מועדים נוספים, אתן מוזמנות לעקוב אחרי פרסומים בדף הפייסבוק ובאתר.

 

הבאת הידע לנשים הוא בעל חשיבות רבה כי ידע זה כח, ומתוך מקום של כח ניתן לקחת בחירות נכונות וטובות יותר.

המשך לידות טובות ובריאות לכולן.

 

להזמנת הרצאות וסדנאות נוספות ניתן ליצור קשר בכתובת המייל: vbac.israel@gmail.com

 

לפרטים נוספים על הסדנא ניתן להיכנס לקישור לדף האירוע של הסדנא בפייסבוק

 

קישור למידע על הסדנא באתר ניתן למצוא סדנה לנשות מקצוע להעשרה וידע בנושא ויב"ק

 

להנאתכן תמונות מהסדנא, להתראות עד הפעם הבאה.

 

sadna1 sadna1

sadna1 sadna1 sadna1 sadna1 sadna1 sadna1

חדשות ועידכונים

חיפוש

לנל"ק 2

אנחנו בפייסבוק

SFbBox by casino froutakia

  • _1
  • _2
  • _3
  • _4
  • _5


בלידה הקודמת ילדת בקיסרי

ועכשיו את רוצה אחרת?

ברוכה הבאה,

הגעת למקום הנכון!

הצטרפי עכשיו לאתר וקבלי את

המדריך ללידה נרתיקית אחרי קיסרי - בחינם!!!